PCSnews

قطعاً پس از اعلام لیست نهایی شورای ائتلاف هیچ ائتلافی با سایر گروهها انجام نمی‌شود

قطعاً پس از اعلام لیست نهایی شورای ائتلاف هیچ ائتلافی با سایر گروهها انجام نمی‌شود

رئیس شورای ائتلاف استان تهران با تاکید بر اینکه تا این لحظه هنوز لیست نهایی شورای ائتلاف برای انتخابات پیش رو مشخص نشده است، گفت: قطعاً پس از اعلام لیست نهایی شورای ائتلاف هیچ گونه ائتلافی با سایر گروهها انجام نخواهد شد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ مهدی چمران رئیس شورای ائتلاف تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به زمان اعلام لیست کاندیداهای شورای شهر تهران اظهار کرد: از دو سه روز گذشته مصاحبه‌ها با ۸۴ نفر از افرادی که در سایت شورای ائتلاف ثبت‌نام کرده بودند، آغاز شد و این فرآیند ادامه دارد.

وی تصریح کرد: البته تا این لحظه نتایج نمرات مصاحبه افراد هنوز اعلام نشده است و بررسیها ادامه دارد.

چمران گفت: البته تعطیلات اخیر و برخی از گرفتاریها سبب شد که ما جلسه نهایی را برای اعلام لیست به زمان دیگری موکول کنیم اما تلاش خواهیم کرد در نخستین فرصت لیست نهایی اعلام شود.

رئیس شورای ائتلاف استان تهران تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود طی یک تا دو جلسه آینده نتایج جمع‌بندی و در نخستین فرصت لیست نهایی شورای ائتلاف برای انتخابات پیش روی شورای شهر تهران اعلام شود که البته احتمال دارد که در این یکی دو روز نیز مجدداً مصاحبه های حضوری از افراد توسط گروه‌های کارشناسی حوزه اقتصادی مهندسی و اجتماعی انجام شود که نتایج آن اعلام می شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال دارد با اعلام لیست نهایی شورای ائتلاف مجددا ائتلافی با سایر گروهها و احزاب انجام شود، گفت: قطعا پس از اعلام لیست نهایی شورای ائتلاف هیچ گونه ائتلافی با سایر گروهها انجام نخواهد شد.

چمران همچنین در رابطه با برخی از لیستهایی که طی یکی دو روز گذشته منتسب به شورای ائتلاف در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است واکنش نشان داد و گفت: هیچ کدام از این لیستها مورد تایید ما نیست چرا که هنوز ما به جمع‌بندی و اعلام لیست نهایی نرسیده‌ایم.

رئیس شورای ائتلاف استان تهران یادآور شد: پیش‌بینی می‌شود که لیست نهایی هفدهم یا هجدهم خرداد ماه اعلام شود.

انتهای پیام/

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید