PCSnews

بصیرت عاشورایی مهم‌ترین مؤلفه‌ مبارزه با جنگ نرم دشمنان است

فرمانده سپاه حیدر کرار (ع) شهر پرند:

بصیرت عاشورایی مهم‌ترین مؤلفه‌ مبارزه با جنگ نرم دشمنان است

بصیرت عاشورایی مهم‌ترین مؤلفه‌ مبارزه با جنگ نرم دشمنان است

رباط کریم- فرمانده سپاه حیدر کرار (ع) شهر پرند گفت: بصیرت عاشورایی یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های مبارزه با جنگ نرم دشمنان است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ سید سجاد حسینی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مناسبت روز خبرنگار و تقارن آن با روز عاشورا اظهار داشت: پیام واقعه عاشورا که همانا حق گویی و حق جویی از طریق پیام آوران راستین است و این همزمانی، قطعاً رسالت خبرنگاران عزیز را در تبلیغ و ترویج مکتب حسینی دوچندان خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه امسال روز خبرنگار مقارن با روز عاشور شده بود و می‌توان متفاوت‌تر از همیشه به رسالت اصحاب رسانه اشاره کرد گفت: این تقارن می‌تواند آغازگر انقلابی در فعالیت‌های رسانه‌هایی باشد که سال‌ها به مطالبات اجتماعی و فرهنگی پرداخته اند و از این پس وظیفه آن‌ها در پرداختن به دینداری و اهداف قیام عاشورا سنگین‌تر می‌شود.

حسینی افزود: تقارن این دو روز با یکدیگر گویای آن است که رسانه‌های عاشورایی می‌توانند ادامه دهنده نهضت زینبی باشند و پیام‌های عاشورا را که عدالت، وفاداری و امر به معروف و نهی از منکر بود، به خوبی و درستی به گوش همگان برسانند و به نوعی با انجام رسالت خطیر خود، به خون خواهی حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران شهیدش بپردازند.

فرمانده سپاه حیدر کرار (ع) شهر پرند با بیان اینکه بصیرت عاشورایی یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های مبارزه با جنگ نرم دشمنان است گفت: با آگاه سازی جامعه توسط جوانانی که امروز در عرصه‌های مختلف فرهنگی، علمی و عملی حضور دارند و با درایت و روشنگری پیام عاشورا را به جوانان دیگر منتقل می‌کنند صورت می‌گیرد و نقش بی بدیل اصحاب رسانه در این زمینه انکارناپذیر است.

وی گفت: بر خود وظیفه می دانم از زحمات اصحاب رسانه سخت کوش و پرتلاش شهر پرند و شهرستان بهارستان و رباط‌کریم قدردانی کرده و از آن‌ها به عنوان افسران مبارزه با جنگ نرم دشمنان یاد کنم، امید است این عزیزان مانند گذشته همچنان در این سنگر، حضوری فعال داشته باشند و خود را بیش از پیش به سلاح صداقت، ایمان، معنویت و آزادگی مجهز کنند و امروز رسالت خبرنگاران رسالتی پیامبرگونه است و آنها جهادگران اصلی و مؤثر فرهنگی و اطلاع رسانی درست و موثق در ابعاد مختلف در کشور هستند و باید آگاهانه و هوشمندانه رسالت خطیر خود را در جهاد تبیین انجام دهند.

کد خبر ۵۵۵۸۹۷۶منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید